Thema’s / Smart Werken & Innovatie

Smart werken & Innovatie

De Achterhoek omarmt digitalisering en nieuwe technologieën, alleen al omdat we voor de uitdaging staan om met minder mensen hetzelfde werk te doen. We zien dagelijks dat samenwerking tussen onderwijs, bedrijfsleven en overheid leidt tot sneller en beter innoveren. Daarom stimuleren en ondersteunen we volop de projecten die uit deze samenwerking ontstaan. Zo bouwen we aan een innovatief klimaat, waarin de Achterhoekse kwaliteiten noaberschap & vakmanschap volledig tot hun recht komen. Duurzaamheid en sociale aspecten zijn daarin vanzelfsprekend ingebed.

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor ons nieuws! We versturen 1 keer per week de algemene nieuwsbrief en circa 6 keer per jaar de nieuwsbrieven van de thematafels.

Werkwijze

  • Ontwikkeling van kennis- en businessclusters en Innovatiehubs voor meer kennisdeling in de Achterhoek. Doel: innovatie, uitwisseling van personeel en behoud van talent.
  • Zichtbaarheid van startups als broedplaatsen van het open innovatiesysteem vergroten, het vestigingsklimaat voor startups en scale ups verbeteren.
  • Investeren in maatschappelijke innovaties om werkgelegenheid te creëren en de arbeidsproductiviteit te vergroten. Investeren in ‘leven lang ontwikkelen’ van werknemers voor een gezond arbeidsklimaat.
  • Inzetten op hoogwaardige stage- en afstudeeropdrachten door uitbreiden van ons Smarthub netwerk. Zie ook: www.smarthub.nl

Innovaties

Bekijk alle lopende innovaties van Smart werken & Innovatie.

Zelf een project indienen?

Bekijk in de Toelichting projectaanvraag 8RHK ambassadeurs of je innovatie binnen de Achterhoek Visie 2030 past.
Of vul direct het 8RHK Aanvraagformulier project – deel I en 8RHK Aanvraagformulier project – deel II in.

Meer informatie

Meer weten over wat de bestuurders van gemeenten en bedrijven aan de tafel met elkaar bespreken? Neem dan contact op met programmaregisseur René Buiting, tel. 06 3983 9264.

Meedenken? Jouw mening telt!

De mening van inwoners, jong en oud, over de Achterhoek is belangrijk. Wil je meedenken over de toekomst van de Achterhoek? Doe dan mee met Achterhoek Spreekt of VINNIC (voor jongeren van 16-35 jaar). Een paar keer per jaar krijg je een uitnodiging om vragen over diverse onderwerpen te beantwoorden. De uitkomsten van deze onderzoeken zijn voor ons belangrijke informatie; we stemmen onze plannen hierop af.

Projecten rondom dit thema

Smart Business Center+ (CIVON)

Smart Business Center (SBC) is de linking pin tussen studenten van het Graafschap College, Anton Tijdink Techniekopleidingen, het Saxion en Hogeschool Arnhem Nijmegen, ondernemers en docenten. Samen doen we onderzoek en experimenteren we met nieuwe technologieën waarna we de resultaten met elkaar delen. SBC richt zich met name op de (maak)industrie en is de plek…
Lees meer Smart Business Center+ (CIVON)

Contactpersonen – Thematafel Smart Werken & Innovatie

Voorzitter

Jan Kaak

Voorzitter thematafel Smart Werken & Innovatie
jkaak@kaak.nl

Programmaregisseur

René Buiting

Programmaregisseur Smart werken & Innovatie
r.buiting@8rhk.nl
Tel. 06 39 83 92 64

Projectcoördinator

Ati Beunk

Projectcoördinator Thematafel Gezondste Regio en Smart werken & Innovatie
a.beunk@8rhk.nl
Tel. 06 28 52 28 67


Ati Beunk

Projectcoördinator Thematafel Gezondste Regio en Smart werken & Innovatie
a.beunk@8rhk.nl

Henk Jan Tannemaat

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
htannemaat@winterswijk.nl

Martin Stor

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
martin@verbindeninbeeld.nl

Hans Dales

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
h.dales@doetinchem.nl

Tom Salemink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
tom@achterhoekwerkt.nl

Fred Harbers

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
fharbers@hencon.com

Maarten van Gils

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
maarten.vangils@han.nl

René Ebbers

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
r.ebbers@iatcontrol.nl

Simon Boeing-Messing

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
s.bm@me.com

Gerjan Teselink

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en lid thematafel Smart werken & Innovatie
g.teselink@gemeenteberkelland.nl

Martin Veldhuizen

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, thematafel Smart werken & Innovatie en thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
m.veldhuizen@aalten.nl

Marieke Frank

Vicevoorzitter thematafel Smart werken & Innovatie, lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
m.frank@oostgelre.nl

Henk Tappel

Lid Achterhoek Board en linking pin thematafels Smart werken & Innovatie en Circulaire economie & Energietransitie, algemeen directeur Bronckhorst High-Tech
h.tappel@bronkhorst.com

Kees Nieuwenhuijse

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en Projectleider SmartHub Industry Incubator (SHII)
k.nieuwenhuijse@graafschapcollege.nl

Ben Hiddinga

Voorzitter thematafel Wonen & Vastgoed, lid thematafel Smart werken & Innovatie en wethouder Oude IJsselstreek
b.hiddinga@oude-ijsselstreek.nl

Jan Kaak

Voorzitter thematafel Smart Werken & Innovatie
jkaak@kaak.nl

René Buiting

Programmaregisseur Smart werken & Innovatie
r.buiting@8rhk.nl

Toin de Ruiter

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
t.de.ruiter@bonsenreuling.nl

Willem Buunk

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafels Onderwijs & Arbeidsmarkt en Smart werken & Innovatie, wethouder Bronckhorst
w.buunk@bronckhorst.nl

Koen Mentink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
kmentink@hiitech.com