Leden 8RHK Ambassadeurs

De Achterhoek Board is het gezicht van de Achterhoekse samenwerking. De Board bestaat uit vertegenwoordigers van ondernemers, maatschappelijke organisaties en overheden uit de Achterhoek en een vertegenwoordiger van provincie Gelderland.

Pien Naber

Programmamanager Achterhoek Gezond
Pien.naber@kic.nl

Jeroen Hendriksen

Lid Achterhoek Raad, LB – Lokaal Belang Doetinchem

Denny Lieberwerth

Lid Achterhoek Raad, GroenLinks Doetinchem

Tim Jonker

Lid Achterhoek Raad, Winterswijks Belang

Ulrike ter Braak

Lid Achterhoek Raad, GroenLinks Bronckhorst

Casper Sonderen

Lid Achterhoek Raad, VVD Winterswijk

Marcellino Kropman

Lid Achterhoek Raad, VVD Berkelland

Henk Rijks

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Aalten

Linda Oonk

Lid Achterhoek Raad, VVD Aalten

Marcel Zaaijer

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Doetinchem

Karin Klein Lebbink

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Bronckhorst

Robert Ooms

PvLM- Partij voor Lokaal Maatwerk Doetinchem

Ingrid van Dijk

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Berkelland

Max van Eck

Lid Achterhoek Raad, PvdA Winterswijk

Willie Oort

Lid Achterhoek Raad, PvdA Oude IJsselstreek

Maarten op de Weegh

Lid Achterhoek Raad, PvdA Doetinchem

Herman Vreeman

Lid Achterhoek Raad, DorpEnPlattelandBeweging Oude IJsselstreek

Han Boer

Lid Achterhoek Raad, D66 Berkelland

Bert Weevers

Lid Achterhoek Raad, Progressieve Partij Aalten

Jan Bogerd

Lid Achterhoek Raad, PRO!- Progressief Oude IJsselstreek

Thom Ebbers

Lid Achterhoek Raad, Christen Unie-SGP Doetinchem

Freek Jansen

Lid Achterhoek Raad, OOG- Onafhankelijken Oost-Gelre

Ruud Veldkamp

Lid Achterhoek Raad, CDA Doetinchem

Bertie Bosker

Lid Achterhoek Raad, NLOG- Nieuwe Liberalen Oost-Gelre

Jan Klein Lenderink

Lid Achterhoek Raad, CDA Bronckhorst

André van Nijkerken

Lid Achterhoek Raad, Morgen Winterswijk

Anne Groot Zevert

Lid Achterhoek Raad, CDA Berkelland

Gerrit Assink

Lid Achterhoek Raad, CDA Aalten

Jaap Veldhorst

Lid Achterhoek Raad, LB-Lokaal Belang Oude IJsselstreek

Henk Meerdink

Lid Achterhoek Raad, BBB-HMV Aalten

Caroline Buse

Projectleider SmartHub Development
caroline@smarthubdevelopment.nl

Annelie Boere

trainee accounthouder provincie Gelderland
a.boere1@gelderland.nl

Gerben Peet

Incubator manager
gerben@shii.nl

Nina Timmer

Projectleider SmartHub Achterhoek
n.timmer@8rhk.nl

Rens Spijkers

Lid Achterhoek Raad, VVD Oude IJsselstreek

Thea Lusink

Lid Achterhoek Raad, VVD Bronckhorst

Janet Poels-Boland

Lid Achterhoek Raad, Voor Winterswijk

Luuk Preijde

Lid Achterhoek Raad, PvdA Bronckhorst

Betsy Wormgoor

Lid Achterhoek Raad, PvdA Berkelland

Bennie Morsink

Lid Achterhoek Raad, OBL- Ondernemend Berkelland

Loes ten Dolle

Lid Achterhoek Raad, D66 Winterswijk

Camiel Vanderhoeven

Lid Achterhoek Raad, D66 Oude IJsselstreek

Han Boer

Lid Achterhoek Raad, D66 Berkelland

Ewout de Jong

Lid Achterhoek Raad, ChristenUnie-SGP Doetinchem

Richard de Lange

Lid Achterhoek Raad, Achterhoeks Democratisch Alternatief Oude IJsselstreek

Francis van den Akker

Jr. Financieel Adviseur
f.vanden.akker@8rhk.nl

Ati Beunk

Projectcoördinator Thematafel Gezondste Regio en Smart werken & Innovatie
a.beunk@8rhk.nl

Jeanette Elstak

Lid Achterhoek Raad, CDA Oude IJsselstreek

Walter Leemreize

Lid Achterhoek Raad, CDA Oost Gelre
w.leemreize@oostgelre.nl

Richard Klein Tank

Lid Achterhoek Raad, PVDA Oost Gelre
r.kleintank@oostgelre.nl

Rob Schouten

Projectleider MKB Deal
r.schouten@nieuwbeeld.nl

Anton Stapelkamp

Lid Algemeen Bestuur Regio Achterhoek en burgemeester gemeente Aalten
a.stapelkamp@aalten.nl

Johan Zweerink

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
j.zweerink@zozijn.nl

Liedy Vennegoor

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
l.vennegoor@careaz.nl

Carmen Veldhuis

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
veldhuiscarmen@gmail.com

Marieke Overduin

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
m.overduin@oude-ijsselstreek.nl

Hans Martijn Ostendorp

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
hansmartijn.osterndorp@degraafschap.nl

Hans Hupkes

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
hans.hupkes@fnv.nl

Jorik Huizinga

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
j.huizinga@doetinchem.nl

Mark van der Heijden

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
m.vander.heijden@gelderland.nl

Maria van Hattum

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
m.vanhattum@achterhoekvo.nl

Irma Harmelink

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
i.harmelink@elver.nl

Anne-Marie Haanstra

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
Annemarie.haanstra@iselinge.nl

Michiel Gerlagh

Vice-voorzitter thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
m.gerlagh@graafschapcollege.nl

Jan Willem te Dorsthorst

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
janwillem.tedorsthorst@uwv.nl

Annelies Dickhout

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
annelies.dickhout@han.nl

Miriam Bouwens

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
Miriam.bouwens@kramp.com

Jan Willem Boezel

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
janwillem.boezel@vanraam.nl

Jurgen van Aalst

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
jvaalst@jaw-s.nl

frank

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
a.van.vulpen@gelderland.nl

Henk Jan Tannemaat

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
htannemaat@winterswijk.nl

Martin Stor

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
martin@verbindeninbeeld.nl

Hans Dales

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
h.dales@doetinchem.nl

Tom Salemink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
tom@achterhoekwerkt.nl

Fred Harbers

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
fharbers@hencon.com

Maarten van Gils

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
maarten.vangils@han.nl

René Ebbers

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
r.ebbers@iatcontrol.nl

Simon Boeing-Messing

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
s.bm@me.com

Jose Wopereis

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
j.wopereis@graafschapcollege.nl

Henk-Jan Wegman

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
hjwegman@rensa.nl

Derk Wassink

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
djhwassink@wassink.nl

Gerjan Teselink

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en lid thematafel Smart werken & Innovatie
g.teselink@gemeenteberkelland.nl

Dave Rouwmaat

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
d.rouwmaat@rouwmaat.nl

Karin Pullen

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
kpullen@zone.college.nl

Arjan Prinsen

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
arjan@groot-zevert.nl

Mark Ormel

Trekker Kringlooplandbouw thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
m.ormel@planet.nl

Maarten Oostveen

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
maarten.van.oostveen@agem.nl

Wilbert Menkveld

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
wilbert.menkveld@nijhuisindustries.com

Antoinette Looman

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
a.looman@wrij.nl

Janine Kock

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
j.kock@oude-ijsselstreek.nl

Udo Hassefras

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
u.hassefras@natuurmonumenten.nl

Jan van Halteren

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
j.vanhalteren@montferland.info

Alain van der Haar

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
a.vanderhaar@graafschapcollege.nl

Patrick Ballast

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
pgmballa@caiway.nl

Ria Vreman

Lid thematafel Wonen & Vastgoed
m.vreman@hetnet.nl

Wendy Verlaan

Lid thematafel Wonen & Vastgoed
Wendy.verlaan@rabobank.nl

Hanke Struik

Vicevoorzitter thematafel Wonen & Vastgoed
hanke.struik@prowonen.nl

Rob Spikker

Lid thematafel Wonen & Vastgoed
rob@spikkerbouw.nl

Bart Porskamp

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
b.porskamp@oostgelre.nl

Justin Pagden

Lid thematafel Wonen & Vastgoed
Justin.pagden@agem.nl

Ingrid Lambregts

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en wethouder gemeente Doetinchem
i.lambregts@doetinchem.nl

Peter Kerris

Lid thematafel Wonen & Vastgoed
p.kerris@gelderland.nl

Ben Groot Roessink

lid thematafel Wonen & Vastgoed
b.grootroessink@tenhag.nl

Bert Frings

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
bfrings@winterswijk.nl

Bas Visser

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
bas.visser@roemaat.nl

Remco Vink

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
remco.vink@arriva.nl

Martin Veldhuizen

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, thematafel Smart werken & Innovatie en thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
m.veldhuizen@aalten.nl

Rens Steintjes

Voorzitter thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
r.steintjes@doetinchem.nl

Frank van Setten

Vicevoorzitter thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
frank.vansetten@arriva.nl

Jan van der Meer

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
j.van.der.meer@gelderland.nl

Frank Kremer

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
f.kremer@hsf.nl

Peter Kettelarij

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
p.kettelarij@gelderland.nl

Dinand de Jong

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
d.dejong@euregio.eu

Frank Jansen

Lid thematafel Mobileit & Bereikbaarheid
f.jansen@baks.nl

Marieke Frank

Vicevoorzitter thematafel Smart werken & Innovatie, lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
m.frank@oostgelre.nl

Willem Eijgenhuijsen

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
w.eijgenhuijsen@eigenhuijsen.nl

Gerd Eckstein

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
g.eckstein@kreis-borken.de

Ria Ankersmit

Lid Thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
r.ankersmit@oude-ijsselstreek.nl

Mieke Zemmelink

Lid Thematafel De Gezondste Regio
m.zemmelink@azora.nl

Pedro Wiggers

Lid Thematafel De Gezondste Regio
p.wiggers@eti.nl

Marja Weijers

Lid Thematafel De Gezondste Regio
m.weijers@skbwinterswijk.nl

Nino Uijting

Lid Thematafel De Gezondste Regio
nino@i-pulse.nl

Jeltje Schraverus

Lid Thematafel De Gezondste Regio
j.schraverus@slingeland.nl

Elvira Schepers

Lid Thematafel De Gezondste Regio
eschepers@winterswijk.nl

Beatrijs van Riessen

Lid Thematafel De Gezonste Regio
Beatrijs.vanriessen@estinea.nl

Femke Rhebergen

Lid Thematafel De Gezondste Regio
f.rhebergen@wgvzorgenwelzijn.nl

Annemarie Profittlich

Lid Thematafel De Gezondste Regio
a.profittlich@entrealindenhout.nl

Gerben van Ommeren

Lid Thematafel De Gezondste Regio
ommeren.van.g@menzis.nl

Arie Jongejan

Lid Thematafel De Gezondste Regio
arie.jongejan@proscoop.nl

Jos Hoenderboom

Lid Thematafel De Gezondste Regio
j.hoenderboom@oostgelre.nl

Gerda Ter Denge

Lid Thematafel De Gezondste Regio
g.terdenge@gemeenteberkelland.nl

Evert Blaauw

Lid thematafel De Gezondste Regio en lid thematafel Wonen & Vastgoed
e.blaauw@bronckhorst.nl

Renée Wilke

Lid Achterhoek Board, linking pin Thematafel De Gezondste Regio, lid Raad van Bestuur Sensire
r.wilke@sensire.nl

Peter van ’t Hoog

Lid Achterhoek Board en gedeputeerde Provincie Gelderland
p.van.t.hoog@gelderland.nl

Dick Schierboom

Lid Achterhoek Board en Programmamanager gebiedsagenda Achterhoek
d.schierboom@gelderland.nl

Henk Tappel

Lid Achterhoek Board en linking pin thematafels Smart werken & Innovatie en Circulaire economie & Energietransitie, algemeen directeur Bronckhorst High-Tech
h.tappel@bronkhorst.com

Arthur Jansen

Lid Achterhoek Board, Linking pin thematafels Mobiliteit & Bereikbaarheid en De Gezondste Regio, Managing Director at AWEJA Railsystemen BV
arthur@aweja.nl

Welmoed Nijboer

Projectleider Achterhoek Rookvrij
welmoed.nijboer@proscoop.nl

Wouter Verdaasdonk

Projectleider PilotTransformatievisie Oudestraat Neede 2030
w.verdaasdonk@gemeenteberkelland.nl

N. Witteveen

Projectleider Leefsamen – De Woonplaats
nwitteveen@dewoonplaats.nl

Peter van Heek

Projectleider Pilot betaalbaar tijdelijk wonen in kleine kernen
petervanheek@dkkgelderland.nl

Margot Vreman

Projectleider Woon- en Vastgoedmonitor Achterhoek
m.vreman@aalten.nl

Michel ten Hag

Projectleider Makelaar als woningmarktregisseur
michel@tenhag.nl

Louis van Andel

Projectleider Leergang toekomstgericht retailmanagement
l.vanandel@bbdoetinchem.nl

Albert Jonathans

Projectleider Sleutel tot een energieneutrale woning
albert.jonathans@agem.nl

Kees Nieuwenhuijse

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en Projectleider SmartHub Industry Incubator (SHII)
k.nieuwenhuijse@graafschapcollege.nl

Henk Tappel

Projectleider SmartHub Development
h.tappel@bronkhorst.com

Henk Janssen

Projectleider Incubator De Steck
janssenduurzaam@live.nl

Rik van Wijk

Projectleider Toolbox Statushouders
r.vanwijk@graafschapcollege.nl

Rik van Wijk

Projectleider KLasse! in de Achterhoek
r.vanwijk@graafschapcollege.nl

Henk Korten

Projectleider OpIJver (Achterhoeks Fonds voor Talentontwikkeling)
henk.korten@uwv.nl

Mike Broekhuizen

Projectleider Leven Lang Ontwikkelen
m.broekhuizen@atopleidingen.nl

Margret Klein Holkenborg

Projectleider Elektrische Deelvoertuigen Coöperatie Zonnig Zieuwent
margrethkh@gmail.com

Wil van Lith

Projectleider Elektrische Deelvoertuigen Coöperatie Groenkracht Groenlo
info@groenkracht-groenlo.nl

Coen Beijer

Projectleider Werkgeversaanpak Achterhoek mobiliteitsmakelaar 2020-2021
c.beijer@bronckhorst.nl

Robert Holtkuile

Projectleider Digitaliseringsopgave mobiliteitsdata Achterhoek 2020-2021
r.holtkuile@doetinchem.nl

Mariska Winter

Projectleider Businessplan Achterhoek Deelvervoer Coöperatie
m.winter@oostgelre.nl

Mettina Veenstra

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en projectleider Opschaling Netmobiel 2020
m.j.a.veenstra@saxion.nl

Myriam Bergervoet

Projectleider GROS – Grensoverschrijdend ondernemen, werken en leren
m.bergervoet@oude-ijsselstreek.nl

Eelco Haaring

Projectleider Duurzame Eiwitproductie Achterhoek (Winsect)
e.haaring@dorset.nu

Henk la Roi

Projectleider Werken aan toekomstgerichte erven in de Achterhoek
henk.laroi@ruimtevitaal.nl

Erik Mol

Projectleider Biogas en waterstof in Bronckhorst
e.mol@bronckhorst.nl

Luuk Oosthoorn

Projectleider Ondermijning in zicht
l.olsthoorn@oostgelre.nl

Rob Nieuwenhuis

Projectleider Zonvarken
r.nieuwenhuis@zonvarken.nl

René Vijn

Projectleider Zuiverende Kas
rvijn@zone.college

Lineke Rippen

Projectleider Groene leerkenniswerkplaats (GLKWP)
info@profoundengineering.nl

Zwier van der Vegte

Projectleider Innovatiecentrum de Marke
zwier.vandervegte@demarke.eu

Fleur ten Brinke

Projectleider Vruchtbare Kringloop (VKA)
fleur.tenbrinke@wur.nl

Henri Holster

Projectleider Vruchtbare Kringloop (VKA)
henri.holster@wur.nl

Hayo Canter Cremers

Projectleider Kunstmestvrije Achterhoek
h.cantercremers@chello.nl

Rinus Smet

Projectleider Circulair en toekomstbestendig ondernemerschap
secretaris@industriekringenachterhoek.nl

Gijs Smeman

Manager CIVON Innovatiecentrum
gijs@civon.nl

Eric Kouters

Projectmanager Energietransitie, Circulaire bouweconomie en Resultaatgericht samenwerken
eric.kouters@stratek.nl

Hans Goorhuis

Projectleider Naoberkrediet
hansgoorhuis@naoberkrediet.nl

Rens Steintjes

Voorzitter Thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en Wethouder gemeente Doetinchem
r.steintjes@doetinchem.nl

Carmen Uceda

Programmamedewerker Thematafel Gezondste Regio
c.uceda@8RHK.nl

Barbara Ulfman

Procesregisseur Preventieakkoord
b.ulfman@8RHK.nl

Paul Hofman

Voorzitter thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, wethouder gemeente Bronckhorst
p.hofman@doetinchem.nl

Aleid Diepeveen

Programmaregisseur Circulaire econmonie & Energietransitie
a.diepeveen@8RHK.nl

Ben Hiddinga

Voorzitter thematafel Wonen & Vastgoed, lid thematafel Smart werken & Innovatie en wethouder Oude IJsselstreek
b.hiddinga@oude-ijsselstreek.nl

Nico de Kruyff

Programmaregisseur Thematafel Wonen & Vastgoed
n.dekruyff@8RHK.nl

Jan Kaak

Voorzitter thematafel Smart Werken & Innovatie
jkaak@kaak.nl

Antoinette Meys

Lid Thematafel De Gezondste Regio
antoinettemeys@zorgbelanginclusief.nl

Bart Smit

Lid Thematafel De Gezondste Regio
bsmit@hoogzorg.nl

Paul Wallerbos

Lid Achterhoek Raad, Raadslid OLW gemeente Oost Gelre
info@olw-oostgelre.nl

Marjan Verschuure

Lid van Thematafel De Gezondste Regio en Voorzitter Raad van Bestuur IrisZorg
raadvanbestuur@iriszorg.nl

Chris Krabben

Lid Thematafel De Gezondste Regio en ICT ondernemer met Hibernis en CarePoint Nederland
chris@hibernis.nl

Jacqueline Baardman

Lid Thematafel De Gezondste Regio
j.baardman@ggdnog.nl

Nikki Dijkstra

Projectmedewerker SmartHub Achterhoek
n.dijkstra@8RHK.nl

Willy Smit

Trekker Circulaire bedrijven(terreinen) thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, projectleider Cirkelregio Achterhoek
w.smit@wamenvanduren.nl

Marianne Besselink

Lid Algemeen Bestuur Regio Achterhoek en Burgemeester gemeente Bronckhorst
m.besselink@bronckhorst.nl

Frans Langeveld

Lid thematafel de Gezondste Regio, trekker energietransitie thematafel Circulaire economie & Energietransitie, wethouder gemeente Doetinchem
f.langeveld@doetinchem.nl

Daniël van der Donk

Programmaregisseur Mobiliteit & Bereikbaarheid
d.vanderdonk@8RHK.nl

Stef Beumer

Lid Thematafel Gezondste Regio en Eigenaar van O4 Wheelchairs in Varsseveld.
s.beumer@o4.eu

Rob Jaspers

Voorzitter Thematafel Gezondste Regio en Voorzitter Raad van Bestuur GGNet
r.jaspers@ggnet.nl

Joop Wikkerink

Lid Thematafel De Gezondste Regio, Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en Wethouder gemeente Aalten
j.wikkerink@aalten.nl

Jord Knuiman

Medewerker Public Affairs
j.knuiman@8RHK.nl

Bert Kuster

Vice-voorzitter Thematafel De Gezondste Regio en Wethouder gemeente Oude IJsselstreek
b.kuster@oude-ijsselstreek.nl

Marij Striekwold

Projectleider SmartHub Achterhoek
m.striekwold@8RHK.nl

Susan Heimplaetzer

Communicatieadviseur
s.heimplaetzer@8RHK.nl

Patrick van Hal

Financieel administrateur
p.vanhal@8RHK.nl

Saar Veneman

Secretaris Achterhoek Board en directeur 8RHK ambassadeurs
s.veneman@8RHK.nl

Birkitta Kortes

Griffier Achterhoek Raad
b.kortes@8RHK.nl

Leo Morren

Lid Achterhoek Raad, GroenLinks Berkelland

Joris Bengevoord

Lid Algemeen- en Dagelijks Bestuur Regio Achterhoek en Burgemeester Winterswijk
jbengevoord@winterswijk.nl

Tobias Holtman

Lid Achterhoek Raad en Raadslid Christen Unie gemeente Aalten
raadslid.tholtman@aalten.nl

Koen Knufing

Vicevoorzitter Achterhoek Board, linking pin thematafel Wonen & Vastgoed, DGA Marku Bouw
k.knufing@marku.nl

Joost van Oostrum

Lid Algemeen Bestuur Regio Achterhoek en Burgemeester gemeente Berkelland
j.vanoostrum@gemeenteberkelland.nl

Kees Porskamp

Lid Achterhoek Raad en Raadslid VVD gemeente Oost Gelre
k.porskamp@oostgelre.nl

Dick Ebbers

Lid Achterhoek Raad en Raadslid CU-SGP gemeente Bronckhorst

Eugenie Ketting

Lid Achterhoek Raad en Raadslid D66 gemeente Doetinchem
eugenie.ketting@d66doetinchem.nl

Marius Wijers

Lid Achterhoek Raad en Raadslid VVD gemeente Doetinchem
marmar42@live.nl

Mirjam Koster- Wentink

Vicevoorzitter Achterhoek Board, linking pin thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, Voorzitter College van Bestuur Graafschap College
m.koster@graafschapcollege.nl

Otwin van Dijk

Lid Algemeen- en Dagelijks Bestuur Regio Achterhoek en Burgemeester gemeente Oude IJsselstreek
o.vandijk@oude-ijsselstreek.nl

Annette Bronsvoort

Lid Algemeen Bestuur Regio Achterhoek en Burgemeester Gemeente Oost Gelre
a.bronsvoort@oostgelre.nl

Marleen Mokkink

Lid Thematafel Wonen & Vastgoed en Directeur Van Wijnen
m.mokkink@vanwijnen.nl

René Buiting

Programmaregisseur Smart werken & Innovatie
r.buiting@8rhk.nl

Jacqueline van der Vinne

Lid Achterhoek Raad en Raadslid CDA gemeente Winterswijk

Martine Angenent-Rutting

Subsidieadviseur
m.angenent@8RHK.nl

Mark Boumans

Voorzitter dagelijks- en algemeen bestuur Regio Achterhoek, voorzitter Achterhoek Board, voorzitter Achterhoek Raad, burgemeester Doetinchem
m.boumans@doetinchem.nl

Ted Kok

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, wethouder Aalten
t.kok@aalten.nl

Els Birkenhäger

Lid Achterhoek Board en linking pin thematafel Wonen & Vastgoed, directeur-bestuurder van Sité Woondiensten
els.birkenhager@swd.nl

Toin de Ruiter

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
t.de.ruiter@bonsenreuling.nl

Esther van Zuuk


Wilma Stortelder

adviseur Achterhoek Board en algemeen bestuur
w.stortelder@8RHK.nl

Marijn Hofstee


Dorien van der Meer

Programmaregisseur de Gezondste Regio
d.vander.meer@8RHK.nl

Caroline Termaat

Programmaregisseur Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
c.termaat@8RHK.nl

Willem Buunk

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafels Onderwijs & Arbeidsmarkt en Smart werken & Innovatie, wethouder Bronckhorst
w.buunk@bronckhorst.nl

Hans van de Guchte

lid thematafel Wonen & Vastgoed
hans.van.de.guchte@rabobank.nl

Jurgen van Ast

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
jjvanast@settlebv.nl

Bram Klomps


Jurgen Rutgers

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
jurgen@besite.nl

Egbert-Jan Rots

Vice-voorzitter thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
ejrots@rotsbouw.nl

Jan Engels

Lid Achterhoek Raad, D66 Bronckhorst

Marianne te Linde

Programmamedewerker thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
m.telinde@8RHK.nl

Paul van Dun

Programmamedewerker Mobiliteit & Bereikbaarheid
p.vandun@8RHK.nl

Jan Barkhuysen


Bernadette Modderkolk


Gerrolt Ooijman

Trekker Duurzaam, circulair en biobased bouwen thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
g.ooijman@wonion.nl

Karen Pijnenburg

Lid Thematafel De Gezondste Regio
k.pijnenburg@hzoij.nl

Bas Hommmelink

lid thematafel Wonen & Vastgoed
b.hommelink@bi-smart.nl

Nick Menke

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
nick.menke@outlook.com

Wesley van Aalten


Tineke Zomer


Alexander van der Graaff

Projectleider Grensland College, Lid Achterhoek Raad D66 Aalten
a.vandergraaff@grenslandcollege.nl

Pascal Kamperman

Lid Thematafel de Gezondste Regio
pascal.kamperman@achterhoekinbeweging.nl

Koen Mentink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
kmentink@hiitech.com

Sabine ten Holder

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
sabine@seesingpersoneel.nl

Alwin Schweckhorst

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
a.schweckhorst@rabelink.nl

Karel Bonsen

Voorzitter thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en lid Thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid
k.bonsen@oostgelre.nl

Erwin Bomers

Lid Thematafel de Gezondste Regio
e.bomers@slingeland.nl

Willemien Tel

Programmamedewerker Circulaire economie & Energietransitie en Wonen & Vastgoed
w.tel@8rhk.nl