Leden 8RHK Ambassadeurs

De Achterhoek Board is het gezicht van de Achterhoekse samenwerking. De Board bestaat uit vertegenwoordigers van ondernemers, maatschappelijke organisaties en overheden uit de Achterhoek en een vertegenwoordiger van provincie Gelderland.

Vacature

vice voorzitter/ ondernemer

Leonie Dijkhof

Projectleider Techniekdag Achterhoek

Ellen van den Bosch

Eigenaresse van iatConcept en Office Manager/ Trainingscoördinator bij iatControl BV

Tzveta Hristova

Projectleider Leergang Toekomstgericht Retailmangement en Leiderschap
Tzveta.Hristova@han.nl

Petra Helming

Programmacoördinator arbeidsmarkt Achterhoek

Ingrid Wolsing

Wethouder gemeente Montferland

Jeanette Derksen

Wethouder gemeente Montferland

Koen Menting

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt

Laura Hendrixen

Docent Duits en Scholenmakelaar/Schulmaklerin

Rosanne Hebing

Projectleider Routekaart onderwijs-arbeidsmarkt Achterhoek

Anne-Marieke Vreeman

Projectleider SmartHub Young Talent
a.vreeman@8rhk.nl

Kimbre Beumer

Adviseur Wonen
k.beumer@doetinchem.nl

Harry de Vries

Lid algemeen bestuur Regio Achterhoek en burgemeester Montferland
burgemeester@montferland.info

Ruud Kampshoff

Lid thematafel Smart werken & Innovatie, directeur TZA Achterhoek

Marja van der Tas

Waarnemend Lid algemeen bestuur Regio Achterhoek en waarnemend burgemeester Bronckhorst
m.vandertas@bronckhorst.nl

Martin Fröberg

Lid Achterhoek Raad, D66 Bronckhorst
m.froberg@raadbronckhorst.nl

Helga Witjes

Lid Achterhoek Board, gedeputeerde provincie Gelderland

Ans Mol – Van de Camp

Lid themtafel Circulaire economie en Energietransitie, Gedeputeerde Gelderland Energie, Klimaat, Water
a.mol@gelderland.nl

Martien Nillesen

Lid thematafel Circulaire economie & Energietransitie en lid Regiobestuur LTO regio Oost

Jasmijn Leeuwrik

Programmamedewerker thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
j.leeuwrik@8rhk.nl

Bouwe-Dirk Talsma

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en Rijkswaterstaat

Maarten Goossens

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en adviseur grensoverschrijdende samenwerking Doetinchem

Klaas Ruitenberg

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en gedeputeerde provincie Gelderland

Anita de Jong

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en accounthouder Provincie Gelderland
a.de.jong@gelderland.nl

Sandra Metaal

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en wethouder gemeente Winterswijk
smetaal@winterswijk.nl

Dirk Vreugdenhil

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en gedeputeerde Provincie Gelderland
d.vreugdenhil@gelderland.nl

Floor Wissing

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en Heemraad Waterschap Rijn & IJssel
floor.wissing@wrij.nl

Berend Pastoor

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en bestuurder Zone College
bpastoor@zone.college

Pedro Wiggers

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en VNO-NCW
p.wiggers@eti.nl

Rik Eijsink

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en sectordirecteur Graafschap College
r.eijsink@graafschapcollege.nl

Marjan Boertjes

Lid thematafel De Gezondste Regio en bestuurder Entrea Lindenhout
m.boertjes@entrealindenhout.nl

Gerdy van Bellen

Lid thematafel De Gezondste Regio en voorzitter RvB Tactus Verslavingszorg
g.vanbellen@tactus.nl

Chris Willemsen

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en projectmanager Tech Oost nl
chris.willemsen@oostnl.nl

Bram Clahsen

Lid thematafel smart werken & innovatie en Sectordirecteur Techniek bij het Graafschap College
b.clahsen@graafschapcollege.nl

Robbert Hummelink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en wethouder Doetinchem
r.hummelink@doetinchem.nl

Ronald van Ark

Beleidsadviseur Waterschap Rijn en IJssel
r.vanark@wrij.nl

Louisa Remesal

Omgevingsmanager Waterschap Rijn en IJssel
l.remesal@wrij.nl

Rik Gommers

Beleidsmedewerker Gebiedsopgave gemeente Aalten
r.gommers@aalten.nl

Richard Krabben

Senior beleidsadviseur gemeente Oude IJsselstreek
r.krabben@oude-ijsselstreek.nl

Dorien Boot

Communicatieadviseur
d.boot@8rhk.nl

Sami Al Saiadi

Lid Thematafel Smart werken & Innovatie, beleidsadviseur industrie provincie Gelderland
s.al.saiadi@gelderland.nl

Myriam Bergervoet

Lid thematafel De Gezondste Regio, Duitslandcoördinator
m.bergervoet@oude-ijsselstreek.nl

Alexandra Arens

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, adviseur grensoverschrijdende samenwerking Gemeente Winterswijk/Aalten
a.arens@aalten.nl

Wilma Elbertsen

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, Regiomanager VNO-NCW Achterhoek
elbertsen@vno-ncwmidden.nl

Haiko Vink

Programmaregisseur De Gezondste Regio
h.vink@8rhk.nl

Willem Huntink

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, teamleider economie, thema Onderwijs & Arbeidsmarkt – Bureau Economisch Onderzoek
w.huntink@gelderland.nl

Betsy Wormgoor

Lid thematafel De Gezondste Regio en wethouder Berkelland
b.wormgoor@gemeenteberkelland.nl

Inge de Wit

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder Streekziekenhuis Koningin Beatrix (SKB)
I.deWit@skbwinterswijk.nl

Wilja Strating

Lid thematafel De Gezondste Regio en manager Zorg Regio Noord en Oost Menzis
strating.w@menzis.nl

Nicky Eppich

Grenzhopper
neppich@winterswijk.nl

Ellen Dusseldorp

Lid thematafel De Gezondste Regio en wethouder Oost Gelre
e.dusseldorp@oostgelre.nl

Marco Bennink

Lid thematafel De Gezondste Regio, agendalid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en wethouder Oude IJsselstreek
m.bennink@oude-ijsselstreek.nl

Wilko Pelgrom

Voorzitter thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, agendalid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en wethouder Bronckhorst
w.pelgrom@bronckhorst.nl

Vacature

Programmaregisseur Smart werken & Innovatie

Bernou Wagenaar

Lid thematafel Smart werken & Innovatie, Duitslandcoördinator
b.wagenaar@oostgelre.nl

Gosse Visser

Lid thematafel Smart werken & Innovatie, lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en wethouder Winterswijk
gvisser@winterswijk.nl

Emmeke Gosselink

Lid Achterhoek Board, vz Stuurgroep Ruimtelijk Perspectief Achterhoek (RPA), Achterhoek Monitor, lid thematafel Wonen & Vastgoed en wethouder Bronckhorst
e.gosselink@bronckhorst.nl

Hans van der Noordt

Lid thematafel Smart werken & Innovatie, lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en wethouder Berkelland
hans.vandernoordt@gemeenteberkelland.nl

Erik Groters

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, agendalid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en wethouder Aalten
e.groters@aalten.nl

Henk Bulten

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en wethouder Doetinchem
henk.bulten@doetinchem.nl

Nieuwe voorzitter binnenkort bekend


Arjen van Gijssel

Voorzitter thematafel Wonen & Vastgoed en wethouder gemeente Berkelland
arjen.vangijssel@gemeenteberkelland.nl

Anja Stunnenberg

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, bestuurder Markenheem
a.stunnenberg@markenheem.nl

Bertie Bos

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, lid Ledenparlement FNV
bertie.bos@ledenparlement.fnv

Arjen Schutten

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, lid thematafel Smart werken & Innovatie en wethouder Oost Gelre
a.schutten@oostgelre.nl

Antoon Peppelman

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, agendalid thematafel Smart werken & Innovatie en wethouder Bronckhorst
a.peppelman@bronckhorst.nl

Carolien Nijhuis

Managing Owner @ Nijhuis Group
c.nijhuis@nijhuisgroup.com

Koen Nieuwenhuis

Contactpersoon Werken aan Toekomstgerichte Erven
koen.nieuwenhuis@ruimtevitaal.nl

Evelien Daalwijk

Lid Achterhoek Raad, BBB (BoerBurgerBeweging) Berkelland
evelien.nijenes@gemeenteberkelland.nl

Jasper Knipping

Lid Achterhoek Raad, SP Doetinchem
j.knipping@raaddoetinchem.nl

Wessel Lammers

Lid Achterhoek Raad, PvdA Winterswijk
wlammers@winterswijk.nl

Walter Leemreize

Lid Achterhoek Raad, CDA Oost Gelre
w.leemreize@oostgelre.nl

Linda Oonk

Lid Achterhoek Raad, VVD Aalten
l.oonk@raadaalten.nl

Richard de Lange

Lid Achterhoek Raad, Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) Oude IJsselstreek
r.delange@oude-ijsselstreek.nl

Jan Zappeij

Lid Achterhoek Raad, BP (Berkellandse Burgerpartij)
j.zappeij@gemeenteberkelland.nl

Pien Naber

Programmamanager Achterhoek Gezond
Pien.naber@kic.nl

Paul Wallerbos

Lid Achterhoek Raad, OLW Oost Gelre
info@olw-oostgelre.nl

Jeroen Hendriksen

Lid Achterhoek Raad, LB – Lokaal Belang Doetinchem
jeroen@lokaalbelangdoetinchem.com

Denny Lieberwerth

Lid Achterhoek Raad, GroenLinks Doetinchem
dedaamen@gmail.com

Tim Jonker

Lid Achterhoek Raad, Winterswijks Belang
tjonker@winterswijk.nl

Ulrike ter Braak

Lid Achterhoek Raad, GroenLinks Bronckhorst
u.terbraak@raadbronckhorst.nl

Casper Sonderen

Lid Achterhoek Raad, VVD Winterswijk
csonderen@winterswijk.nl

Marcellino Kropman

Lid Achterhoek Raad, VVD Berkelland
m.kropman@gemeenteberkelland.nl

Henk Rijks

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Aalten
h.rijks@raadaalten.nl

Marcel Zaaijer

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Doetinchem
marcel.zaaijer@gemeentebelangendoetinchem.nl

Karin Klein Lebbink

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Bronckhorst
k.kleinlebbink@raadbronckhorst.nl

Robert Ooms

Lid Achterhoek Raad, PvLM – Partij voor Lokaal Maatwerk Doetinchem
jellerob@hotmail.com

Ingrid van Dijk

Lid Achterhoek Raad, GBB- Gemeentebelangen Berkelland
i.vandijk@gemeenteberkelland.nl

Willie Oort

Lid Achterhoek Raad, PvdA Oude IJsselstreek
w.oort@oude-ijsselstreek.nl

Maarten op de Weegh

Lid Achterhoek Raad, PvdA Doetinchem
maarten@opdeweegh.net

Herman Vreeman

Lid Achterhoek Raad, DorpEnPlattelandBeweging Oude IJsselstreek
h.vreeman@oude-ijsselstreek.nl

Bert Weevers

Lid Achterhoek Raad, Progressieve Partij Aalten
b.weevers@raadaalten.nl

Jan Bogerd

Lid Achterhoek Raad, PRO!- Progressief Oude IJsselstreek
j.bogerd@oude-ijsselstreek.nl

Freek Jansen

Lid Achterhoek Raad, OOG- Onafhankelijken Oost-Gelre
f.jansen@oostgelre.nl

Bertie Bosker

Lid Achterhoek Raad, NLOG- Nieuwe Liberalen Oost-Gelre
b.bosker@oostgelre.nl

Jan Klein Lenderink

Lid Achterhoek Raad, CDA Bronckhorst
j.kleinlenderink@raadbronckhorst.nl

André van Nijkerken

Lid Achterhoek Raad, Morgen Winterswijk
anijkerken@winterswijk.nl

Anne Groot Zevert

Lid Achterhoek Raad, CDA Berkelland
anne.grootzevert@gemeenteberkelland.nl

Gerrit Assink

Lid Achterhoek Raad, CDA Aalten
g.assink@raadaalten.nl

Jaap Veldhorst

Lid Achterhoek Raad, LB-Lokaal Belang Oude IJsselstreek
j.veldhorst@oude-ijsselstreek.nl

Henk Meerdink

Lid Achterhoek Raad, BBB-HMV Aalten
h.meerdink@raadaalten.nl

Lambert van Meijeren

Lid Achterhoek Raad, FvD Doetinchem
lvanmeijeren@hotmail.com

Caroline Buse

Projectleider SmartHub Development
caroline@smarthubdevelopment.nl

Gerben Peet

Incubator manager
gerben@shii.nl

Rens Spijkers

Lid Achterhoek Raad, VVD Oude IJsselstreek
r.spijkers@oude-ijsselstreek.nl

Thea Lusink

Lid Achterhoek Raad, VVD Bronckhorst
t.lusink@raadbronckhorst.nl

Janet Poels-Boland

Lid Achterhoek Raad, Voor Winterswijk
jpoels@winterswijk.nl

John Haverdil

Lid thematafels Onderwijs & Arbeidsmarkt, Smart werkern & Innovatie en wethouder Oude IJsselstreek
j.haverdil@oude-ijsselstreek.nl

Luuk Preijde

Lid Achterhoek Raad, PvdA Bronckhorst
l.preijde@raadbronckhorst.nl

Bennie Morsink

Lid Achterhoek Raad, OBL (Ondernemend Berkelland)
b.morsink@gemeenteberkelland.nl

Loes ten Dolle

Lid Achterhoek Raad, D66 Winterswijk
ltendolle@winterswijk.nl

Camiel Vanderhoeven

Lid Achterhoek Raad, D66 Oude IJsselstreek
camiel@d66oude-ijsselstreek.nl

Han Boer

Lid Achterhoek Raad, D66 Berkelland
h.boer@gemeenteberkelland.nl

Ewout de Jong

Lid Achterhoek Raad, ChristenUnie-SGP Doetinchem

Francis van den Akker

Jr. Financieel Adviseur
f.vanden.akker@8rhk.nl

Ati Beunk

Projectcoördinator thematafel De Gezondste Regio en Smart werken & Innovatie
a.beunk@8rhk.nl

Jeanette Elstak

Lid Achterhoek Raad, CDA Oude IJsselstreek
j.elstak@oude-ijsselstreek.nl

Richard Klein Tank

Lid Achterhoek Raad, PVDA Oost Gelre
r.kleintank@oostgelre.nl

Tobias Holtman

Lid Achterhoek Raad, Christen Unie Aalten
raadslid.tholtman@aalten.nl

Rob Schouten

Projectleider MKB Deal
r.schouten@nieuwbeeld.nl

Anton Stapelkamp

Lid algemeen bestuur Regio Achterhoek en burgemeester Aalten
a.stapelkamp@aalten.nl

Johan Zweerink

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, afgevaardigde CNV in Regionale Werkbedrijven
j.zweerink@zozijn.nl

Liedy Vennegoor

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
l.vennegoor@careaz.nl

Carmen Veldhuis

Lid Thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
veldhuiscarmen@gmail.com

Marieke Overduin

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
m.overduin@oude-ijsselstreek.nl

Jorik Huizinga

Vicevoorzitter thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt (namens gemeenten), lid thematafel De Gezondste Regio en wethouder Doetinchem
j.huizinga@doetinchem.nl

Maria van Hattum

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, voorzitter College van Bestuur Achterhoek VO
m.vanhattum@achterhoekvo.nl

Irma Harmelink

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, bestuurder Elver
i.harmelink@elver.nl

Anne-Marie Haanstra

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, directeur-bestuurder Iselinge Hogeschool
Annemarie.haanstra@iselinge.nl

Michiel Gerlagh

Voorzitter thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, lid College van Bestuur Graafschap College
m.gerlagh@graafschapcollege.nl

Jan Willem te Dorsthorst

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, rayonmanager UWV WERKbedrijf
janwillem.tedorsthorst@uwv.nl

Annelies Dickhout

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, senior beleidsmedewerker HAN
annelies.dickhout@han.nl

Miriam Bouwens

Vicevoorzitter thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt (namens ondernemers), HR-manager Van Raam
Miriam.bouwens@kramp.com

frank

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
a.van.vulpen@gelderland.nl

Martin Stor

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
martin@verbindeninbeeld.nl

Tom Salemink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
tom@achterhoekwerkt.nl

Fred Harbers

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
fharbers@hencon.com

Maarten van Gils

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
maarten.vangils@han.nl

René Ebbers

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
r.ebbers@iatcontrol.nl

Simon Boeing-Messing

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
s.bm@me.com

Henk-Jan Wegman

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en directeur Rensa
hjwegman@rensa.nl

Gerjan Teselink

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en wethouder Berkelland
g.teselink@gemeenteberkelland.nl

Dave Rouwmaat

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en directeur Rouwmaat Groenlo
d.rouwmaat@rouwmaat.nl

Arjan Prinsen

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en biogas Groot Zevert Vergisting
arjan@groot-zevert.nl

Maarten van Oostveen

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie, lid thematafel Wonen & Vastgoed en directeur Agem
maarten.van.oostveen@agem.nl

Wilbert Menkveld

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en chief technologie officer Saur/Nijhuis Industries
wilbert.menkveld@nijhuisindustries.com

Janine Kock

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en wethouder Oude IJsselstreek
j.kock@oude-ijsselstreek.nl

Udo Hassefras

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en gebiedsmanager Achterhoek Natuurmonumenten
u.hassefras@natuurmonumenten.nl

Jan van Halteren

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
j.vanhalteren@montferland.info

Alain van der Haar

Lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie
a.vanderhaar@graafschapcollege.nl

Ria Vreman

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en bestuurslid Dorpshuizen en Kleine Kernen Gelderland
m.vreman@hetnet.nl

Wendy Verlaan

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en directeur/bestuurder Rabobank
Wendy.verlaan@rabobank.nl

Hanke Struik

Vicevoorzitter thematafel Wonen & Vastgoed en directeur-bestuurder Prowonen
hanke.struik@prowonen.nl

Rob Spikker

Lid thematafel Wonen & Vastgoed, directeur Spikker Bouw en voorzitter Bouwend Nederland Achterhoek
rob@spikkerbouw.nl

Bart Porskamp

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafels Circulaire Economie & Energietransitie en Mobiliteit & Bereikbaarheid, lid thematafel Wonen & Vastgoed, lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, lid thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en wethouder Oost Gelre
b.porskamp@oostgelre.nl

Justin Pagden

Lid thematafel Wonen & Vastgoed
Justin.pagden@agem.nl

Ingrid Lambregts

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en wethouder Doetinchem
i.lambregts@doetinchem.nl

Ben Groot Roessink

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en directeur Ten Hag Makelaars
b.grootroessink@tenhag.nl

Bas Visser

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en financieel directeur Aloys Roemaat Transport
bas.visser@roemaat.nl

Remco Vink

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en ontwikkelmanager Arriva Nederland
remco.vink@arriva.nl

Rens Steintjes

Voorzitter thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en wethouder Doetinchem
r.steintjes@doetinchem.nl

Frank van Setten

Agendalid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en projectleider OV voor de regio Achterhoek
frank.vansetten@arriva.nl

Peter Kettelarij

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en gebiedscoördinator Achterhoek voor de provincie Gelderland
p.kettelarij@gelderland.nl

Dinand de Jong

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en Adjunct-directeur Euregio Gronau
d.dejong@euregio.eu

Frank Jansen

Lid thematafel Mobileit & Bereikbaarheid
f.jansen@baks.nl

Gerd Eckstein

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en EU-coördinator Kreis Borken
g.eckstein@kreis-borken.de

Ria Ankersmit

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en wethouder Oude IJsselstreek
r.ankersmit@oude-ijsselstreek.nl

Mieke Zemmelink

Voorzitter thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder Azora
m.zemmelink@azora.nl

Pedro Wiggers

Lid Thematafel De Gezondste Regio
p.wiggers@eti.nl

Marja Weijers

Lid Thematafel De Gezondste Regio
m.weijers@skbwinterswijk.nl

Nino Uijting

Lid thematafel De Gezondste Regio en ondernemer I-Pulse
nino@i-pulse.nl

Jeltje Schraverus

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder Slingeland Ziekenhuis
j.schraverus@slingeland.nl

Elvira Schepers

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en wethouder Winterswijk
eschepers@winterswijk.nl

Beatrijs van Riessen

Lid thematafel De Gezonste Regio en directeur-bestuurder Estinea
Beatrijs.vanriessen@estinea.nl

Femke Rhebergen

Lid Thematafel De Gezondste Regio
f.rhebergen@wgvzorgenwelzijn.nl

Annemarie Profittlich

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder GGNet
a.profittlich@entrealindenhout.nl

Arie Jongejan

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder Proscoop
arie.jongejan@proscoop.nl

Evert Blaauw

Vicevoorzitter thematafel De Gezondste Regio en wethouder Bronckhorst
e.blaauw@bronckhorst.nl

Renée Wilke

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafels De Gezondste Regio en Onderwijs & Arbeidsmarkt, lid thematafel De Gezondste Regio en lid Raad van Bestuur Sensire
r.wilke@sensire.nl

Dick Schierboom

Lid Achterhoek Board en Programmamanager gebiedsagenda Achterhoek
d.schierboom@gelderland.nl

Henk Tappel

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafels Smart werken & Innovatie en Circulaire economie & Energietransitie, lid thematafel Smart werken & Innovatie en algemeen directeur Bronkhorst High-Tech
h.tappel@bronkhorst.com

Arthur Jansen

Lid Achterhoek Board, Linking pin thematafels Mobiliteit & Bereikbaarheid en De Gezondste Regio en Managing Director at AWEJA Railsystemen BV
arthur@aweja.nl

Welmoed Nijboer

Projectleider Achterhoek Rookvrij
welmoed.nijboer@proscoop.nl

Wouter Verdaasdonk

Projectleider PilotTransformatievisie Oudestraat Neede 2030
w.verdaasdonk@gemeenteberkelland.nl

N. Witteveen

Projectleider Leefsamen – De Woonplaats
nwitteveen@dewoonplaats.nl

Peter van Heek

Projectleider Pilot betaalbaar tijdelijk wonen in kleine kernen
petervanheek@dkkgelderland.nl

Margot Vreman

Projectleider Woon- en Vastgoedmonitor Achterhoek
m.vreman@aalten.nl

Michel ten Hag

Projectleider Makelaar als woningmarktregisseur
michel@tenhag.nl

Louis van Andel

Projectleider Leergang toekomstgericht retailmanagement
l.vanandel@bbdoetinchem.nl

Albert Jonathans

Projectleider Sleutel tot een energieneutrale woning
albert.jonathans@agem.nl

Kees Nieuwenhuijse

Projectleider SmartHub Industry Incubator (SHII)
k.nieuwenhuijse@graafschapcollege.nl

Henk Janssen

Projectleider Skills Academy De Steck
janssenduurzaam@live.nl

Rik van Wijk

Projectleider Toolbox Statushouders
r.vanwijk@graafschapcollege.nl

Rik van Wijk

Projectleider KLasse! in de Achterhoek
r.vanwijk@graafschapcollege.nl

Henk Korten

Projectleider OpIJver (Achterhoeks Fonds voor Talentontwikkeling)
h.korten@arbeidsmarktregioachterhoek.nl

Mike Broekhuizen

Projectleider Leven Lang Ontwikkelen
m.broekhuizen@atopleidingen.nl

Margret Klein Holkenborg

Projectleider Elektrische Deelvoertuigen Coöperatie Zonnig Zieuwent
margrethkh@gmail.com

Wil van Lith

Projectleider Elektrische Deelvoertuigen Coöperatie Groenkracht Groenlo
info@groenkracht-groenlo.nl

Coen Beijer

Projectleider Werkgeversaanpak Achterhoek mobiliteitsmakelaar 2020-2021
c.beijer@bronckhorst.nl

Robert Holtkuile

Projectleider Digitaliseringsopgave mobiliteitsdata Achterhoek 2020-2021
r.holtkuile@doetinchem.nl

Mariska Winter

Projectleider Businessplan Achterhoek Deelvervoer Coöperatie
m.winter@oostgelre.nl

Mettina Veenstra

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, lector Smart Cities bij Saxion in Enschede en projectleider Opschaling Netmobiel 2020
m.j.a.veenstra@saxion.nl

Eelco Haaring

Projectleider Duurzame Eiwitproductie Achterhoek (Winsect)
e.haaring@dorset.nu

Henk la Roi

Projectleider Werken aan toekomstgerichte erven in de Achterhoek
henk.laroi@ruimtevitaal.nl

Erik Mol

Projectleider Biogas en waterstof in Bronckhorst
e.mol@bronckhorst.nl

Luuk Oosthoorn

Projectleider Ondermijning in zicht
l.olsthoorn@oostgelre.nl

Rob Nieuwenhuis

Projectleider Zonvarken
r.nieuwenhuis@zonvarken.nl

René Vijn

Projectleider Zuiverende Kas
rvijn@zone.college

Lineke Rippen

Projectleider Groene leerkenniswerkplaats (GLKWP)
info@profoundengineering.nl

Zwier van der Vegte

Projectleider Innovatiecentrum de Marke
zwier.vandervegte@demarke.eu

Fleur ten Brinke

Projectleider Vruchtbare Kringloop (VKA)
fleur.tenbrinke@wur.nl

Henri Holster

Projectleider Vruchtbare Kringloop (VKA)
henri.holster@wur.nl

Hayo Canter Cremers

Projectleider Kunstmestvrije Achterhoek
h.cantercremers@chello.nl

Rinus Smet

Projectleider Circulair en toekomstbestendig ondernemerschap
secretaris@industriekringenachterhoek.nl

Sanneke Pijning

Lid Achterhoek Raad, ChristenUnie-SGP Doetinchem
sannekepijning@doetinchem.christenunie-sgp.nl

Rob Hofman

Lid Achterhoek Raad, PvdA Berkelland
r.hofman@gemeenteberkelland.nl

Eric Kouters

Projectmanager Energietransitie, Circulaire bouweconomie en Resultaatgericht samenwerken
eric.kouters@stratek.nl

Hans Goorhuis

Projectleider Naoberkrediet
hansgoorhuis@naoberkrediet.nl

Carmen Uceda

Programmamedewerker Thematafel Gezondste Regio
c.uceda@8RHK.nl

Aleid Diepeveen

Programmaregisseur Circulaire econonie & Energietransitie
a.diepeveen@8RHK.nl

Jan Kaak

Voorzitter thematafel Smart Werken & Innovatie
jkaak@kaak.nl

Antoinette Meys

Lid thematafel De Gezondste Regio en strategisch adviseur Zorgbelang Inclusief
antoinettemeys@zorgbelanginclusief.nl

Bart Smit

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder Huisartsen Organisatie Oost Gelderland
bsmit@hoogzorg.nl

Marjan Verschuure

Lid van Thematafel De Gezondste Regio en Voorzitter Raad van Bestuur IrisZorg
raadvanbestuur@iriszorg.nl

Chris Krabben

Lid thematafel De Gezondste Regio en ondernemer Hibernis en CarePoint
chris@hibernis.nl

Jacqueline Baardman

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder GGD Noord en Oost Gelderland
j.baardman@ggdnog.nl

Nikki Dijkstra

Projectmedewerker SmartHub Achterhoek
n.dijkstra@8RHK.nl

Willy Smit

Vicevoorzitter (bedrijven, SIKA) thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en projectleider Cirkelregio Achterhoek
w.smit@wamenvanduren.nl

Daniël van der Donk

Programmaregisseur Mobiliteit & Bereikbaarheid
d.vanderdonk@8RHK.nl

Stef Beumer

Lid thematafel Gezondste Regio en eigenaar van O4 Wheelchairs in Varsseveld.
s.beumer@o4.eu

Joop Wikkerink

Lid thematafel De Gezondste Regio, lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt en wethouder Aalten
j.wikkerink@aalten.nl

Patrick van Hal

Financieel administrateur
p.vanhal@8RHK.nl

Saar Veneman

Secretaris Achterhoek Board en directeur 8RHK ambassadeurs
s.veneman@8RHK.nl

Birkitta Kortes

Griffier Achterhoek Raad
b.kortes@8RHK.nl

Leo Morren

Lid Achterhoek Raad, GroenLinks Berkelland
l.morren@gemeenteberkelland.nl

Joris Bengevoord

Lid algemeen- en dagelijks bestuur Regio Achterhoek en burgemeester Winterswijk
jbengevoord@winterswijk.nl

Joost van Oostrum

Lid algemeen bestuur Regio Achterhoek en burgemeester Berkelland
j.vanoostrum@gemeenteberkelland.nl

Kees Porskamp

Lid Achterhoek Raad, VVD Oost Gelre
k.porskamp@oostgelre.nl

Dick Ebbers

Lid Achterhoek Raad, CU-SGP Bronckhorst
d.ebbers@raadbronckhorst.nl

Eugenie Ketting

Lid Achterhoek Raad, D66 Doetinchem
eugenie.ketting@d66doetinchem.nl

Marius Wijers

Lid Achterhoek Raad, VVD Doetinchem
marmar42@live.nl

Mirjam Koster – Wentink

Vicevoorzitter Achterhoek Board, linking pin thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, Voorzitter College van Bestuur Graafschap College
m.koster@graafschapcollege.nl

Otwin van Dijk

Lid algemeen- en dagelijks bestuur Regio Achterhoek en burgemeester Oude IJsselstreek
o.vandijk@oude-ijsselstreek.nl

Annette Bronsvoort

Lid algemeen bestuur Regio Achterhoek en burgemeester Oost Gelre
a.bronsvoort@oostgelre.nl

Marleen Mokkink

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en directeur Van Wijnen
m.mokkink@vanwijnen.nl

René Buiting

Programmaregisseur Wonen & Vastgoed
r.buiting@8rhk.nl

Jacqueline van der Vinne

Lid Achterhoek Raad, CDA Winterswijk
jvinne@winterswijk.nl

Martine Angenent-Rutting

Subsidieadviseur
m.angenent@8RHK.nl

Mark Boumans

Voorzitter dagelijks- en algemeen bestuur Regio Achterhoek, voorzitter Achterhoek Board, voorzitter Achterhoek Raad, burgemeester Doetinchem
m.boumans@doetinchem.nl

Ted Kok

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafel Wonen & Vastgoed, lid thematafel Wonen & Vastgoed, agendalid thematafel Smart werken & Innovatie en wethouder Aalten
t.kok@aalten.nl

Els Birkenhäger

Lid Achterhoek Board, linking pin thematafel Wonen & Vastgoed, lid thematafel Wonen & Vastgoed en directeur-bestuurder van Sité Woondiensten
els.birkenhager@swd.nl

Toin de Ruiter

Lid thematafel Smart werken & Innovatie
t.de.ruiter@bonsenreuling.nl

Esther van Zuuk


Wilma Stortelder

adviseur Acterhoek Board en algemeen bestuur
w.stortelder@8RHK.nl

Marijn Hofstee

Strategisch adviseur
m.hofstee@8rhk.nl

Caroline Termaat

Programmaregisseur thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
c.termaat@8RHK.nl

Hans van de Guchte

Lid thematafel Wonen & Vastgoed, directievoorzitter Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek en bestuurslid VNO-NCW
hans.van.de.guchte@rabobank.nl

Jurgen van Ast

Lid thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt, manager Settle
jjvanast@settlebv.nl

Bram Klomps


Jurgen Rutgers

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid, ondernemer en eigenaar van BeSite Group BV
jurgen@besite.nl

Marianne te Linde

Programmamedewerker thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt

Bernadette Modderkolk


Gerrolt Ooijman

Vicevoozitter (bouw) thematafel Circulaire Economie & Energietransitie en directeur bestuurder Wonion
g.ooijman@wonion.nl

Karen Pijnenburg

Lid thematafel De Gezondste Regio en directeur-bestuurder Huisartsenzorg Oude IJssel
k.pijnenburg@hzoij.nl

Bas Hommelink

Lid thematafel Wonen & Vastgoed en directeur/chief of happiness BINX Smartility
b.hommelink@bi-smart.nl

Nick Menke

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en lid van het ROCOV Gelderland
nick.menke@outlook.com

Wesley van Aalten


Tineke Zomer


Alexander van der Graaff

Lid Achterhoek Raad, D66 Aalten
a.vandergraaff@grenslandcollege.nl

Pascal Kamperman

Lid thematafel de Gezondste Regio en directeur-bestuurder Achterhoek in Beweging
pascal.kamperman@achterhoekinbeweging.nl

Koen Mentink

Lid thematafel Smart werken & Innovatie en thematafel Onderwijs & Arbeidsmarkt
kmentink@hiitech.com

Alwin Schweckhorst

Lid thematafel Mobiliteit & Bereikbaarheid en managing director Rabelink Logistics BV
a.schweckhorst@rabelink.nl

Erwin Bomers

Lid Thematafel de Gezondste Regio
e.bomers@slingeland.nl

Willemien Tel

Programmamedewerker Circulaire economie & Energietransitie en Wonen & Vastgoed
w.tel@8rhk.nl