Regionale Nieuwsflitsen Arbeidsmarkt

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”4.4.8″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″]

In mei is het aantal WW-uitkeringen in de Achterhoek verder opgelopen tot 4.102. Na de grote klap in april is de stijging in mei relatief beperkt: +3,0% op maandbasis en +13,3% op jaarbasis. De maandmutatie is even sterk als de +3,1% landelijk. De jaarmutatie ligt een stuk lager dan het landelijk gemiddelde van +20,1%.

De ontwikkeling van de WW naar sectoren is divers. In april domineerden de sterke stijgingen in horeca en uitzendbedrijven het beeld van de WW-ontwikkeling naar sectoren. In mei wordt ook de toename in andere sectoren zichtbaarder, zoals in de metaalindustrie en groot- en detailhandel. Onder meer in de bouw en zorg & welzijn daalde het aantal WW-uitkeringen in mei.

Lees hier de regionale maandcijfers arbeidsmarktinformatie Achterhoek 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]